Konobar/ Konobarica 48 pregleda

U kafiću benzinske stanice preduzeća Radun AVIA doo Novi Sad, koje se bavi prodajom naftnih derivata potrebna je odgovorna osoba na poziciji:

                KONOBAR / KONOBARICA

                Lokacija: Novi Sad (Put šajkaškog odreda 2a)

    OPIS POSLA:

  • Posluživanje pića;
  • Priprema kafe i napitaka;
  • Prodaja sendviča i peciva;
  • Naplata;
  • Briga o čistoći opreme, inventara i radnih površina;

    USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Razvijene komunikacijske veštine;
  • Efikasnost, ljubaznost  i brzina u radu;
  • Nije neophodno prethodno radno iskustvo;

NUDIMO:

  • Lep ambijent i prijatnu radnu atmosferu;
  • Redovnu zaradu;
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređno vreme.

Ukoliko ste voljni da se priključite mladom i dinamičnom timu Radun AVIA doo Novi Sad pošaljite nam svoj CV na adresu : konkursi@radunavia.co.rs

Više informacija o Radun AVIA doo Novi Sad možete pronaći na: radunavia.co.rs.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Molimo Vas da prilikom slanja CV obavezno naznačite kontakt telefon i prebivalište.

Detaljnije

  • Država Srbija
  • Neophodno iskustvo Ne
  • Oglas je istekao!
Podeli ovaj posao
Informacije
  • Broj zaposlenih 50-200
  • Grad/Mesto Novi Sad
  • Ulica i broj Put šajkaškog odreda 2a

Obavest o novim poslovima?

Kliknite ovde za prijavu
Ako ste zadovoljni stranicom možete da donirate koliko god vi želite i smatrate da zaslužujemo.

Please check the Pop-up.
Inline
Inline